piano-black - en to nl translation catalogue (80 entries)

en: Archive for the &#8216;%s&#8217; Category
nl: Archief voor de categorie &#8216;%s&#8217;

en: Posts Tagged &#8216;%s&#8217;
nl: Berichten Tagged &#8216;%s&#8217;

en: Archive for %s
nl: Archief voor %s

en: F jS, Y
nl: j F Y

en: Author Archive
nl: Auteur Archief

en: Blog Archives
nl: Blog Archief

en: By
nl: Door

en: Write comment
nl: Reageer

en: [ EDIT ]
nl: [ BEWERK ]

en: Read more
nl: Lees meer

en: 1 comment
nl: 1 reactie

en: % comments
nl: % reacties

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
nl: Sorry, maar je zoekt iets dat er niet is.

en: Return top
nl: Naar boven

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
nl: Dit bericht is afgeschermd met een wachtwoord. Voer het wachtwoord in om de reacties te bekijken

en: Comments RSS
nl: Reacties RSS

en: Comments
nl: Reacties

en: Trackbacks are closed.
nl: Tracksbacks zijn uitgeschakeld.

en: No comments yet.
nl: Nog geen reacties.

en: TrackBack URL
nl: Trackback URL

en: Trackback from :
nl: Trackback van :

en: No trackbacks yet.
nl: Nog geen trackbacks.

en: Comments are closed.
nl: Reacties zijn uitgeschakeld.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
nl: Je moet <a href="%s">ingelogd</a> zijn om te reageren.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
nl: Ingelogd als <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Log out of this account
nl: Deze account uitloggen

en: Log out
nl: Uitloggen

en: NAME
nl: NAAM

en: ( required )
nl: ( verplicht )

en: - will not be published -
nl: - wordt niet getoond -

en: Submit Comment
nl: Reactie versturen

en: Current Theme Options
nl: Huidige Thema Opties

en: Piano Black Options
nl: Piano Black Opties

en: Check if you would like to use image for logo.<br />Replace your original image with pianoblack / img / logo.gif<br />Adjust position in style.css line 54
nl: Selecteer als u een plaatje wilt gebruiken als logo.<br />Vervang het logo van pianoblack (/img/logo.gif) met uw eigen logo.<br /> Pas de positie aan in style.css regel 54.

en: Yes
nl: Ja

en: Show Information on sidebar.
nl: Toon informatie in de sidebar.

en: Information title.
nl: Informatie titel.

en: Information contents. ( HTML tag is available. )
nl: Informatie inhoud. ( HTML tags zijn beschikbaar. )

en: Header menu.
nl: Hoofdmenu.

en: Use pages for header menu.
nl: Gebruik pagina's als hoofdmenu.

en: Use categories for header menu.
nl: Gebruik categorieen als hoofdmenu.

en: Exclude Pages<br />(Page ID's you don't want displayed in your header navigation. Use a comma-delimited list, eg. 1,2,3)
nl: Pagina's uitsluiten<br />(Pagina ID's die u niet wil tonen in uw hoofdmenu navigatie. Gebruik een komma voor het scheiden van de pagina's b.v. 1,2,3)

en: Exclude Categories<br />(Category ID's you don't want displayed in your header navigation. Use a comma-delimited list, eg. 1,2,3)
nl: Categorieen uitsluiten<br />(Categorie ID's die u niet wil tonen in uw hoofdmenu navigatie. Gebruik een komma voor het scheiden van de pagina's b.v. 1,2,3)

en: Show rss on header.
nl: Toon RSS in uw header.

en: Show search on header.
nl: Toon zoekveld in uw header.

en: Use <a href="http://www.google.com/cse/">Google Custom Search</a><br />(If you check this option,don't forget to write your Google Custom Search ID below.)
nl: Gebruik <a href="http://www.google.com/cse/">Google aangepaste zoekmachine</a><br />(Als u deze optie aanvinkt, vergeet dan niet uw Google aangepaste zoekmachine ID in te voeren hierbeneden.)

en: Input your Google Custom Search ID.
nl: Voer uw Google aangepaste zoekmachine ID in.

en: Show author.
nl: Toon auteur.

en: Post meta.
nl: Bericht metagegevens.

en: Show category.
nl: Toon categorie.

en: Show tag.
nl: Toon tag.

en: Show time on comment.
nl: Toon de tijd bij een reactie.

en: Page navi type.
nl: Pagina navi type.

en: Use Pager.
nl: Gebruik Pager.

en: Use normal style next-previous link.
nl: Gebruik normale stijl vorige-volgende links.

en: Check if you want to show Return top link.<br />( NOTICE : Return top link does not work on IE6. )
nl: Aanvinken als u een terug naar boven link wilt tonen.<br />( LET OP: Deze link werkt niet op IE6. )

en: Show Return top link.
nl: Toon een terug naar boven link.

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en:  g:ia
nl: G:ia

en: REPLY
nl: REAGEER

en: EDIT
nl: BEWERK

en: Your comment is awaiting moderation.
nl: Uw reactie wacht op moderatie.

en: Entries RSS
nl: Berichten RSS

en: Search from this blog.
nl: Zoek op deze website.

en: Search
nl: Zoek

en: &laquo; Previous
nl: &laquo; Vorige

en: Next &raquo;
nl: Volgende &raquo;

en: Newer Entries
nl: Nieuwere Berichten

en: Older Entries
nl: Oudere Berichten

en: Search results for
nl: Zoek resultaten voor

en:  hit
nl: druk

en: Posted in
nl: Toegevoegd in

en: [ READ MORE ]
nl: [ LEES MEER ]

en: INFORMATION
nl: INFORMATIE

en: Change this sentence and title from admin Theme option page.
nl: Wijzig deze zin en titel vanuit de administratie thema opties pagina.

en: RECENT ENTRY
nl: RECENTE BERICHTEN

en: CATEGORY
nl: CATEGORIE

en: ARCHIVES
nl: ARCHIEF

en: Theme designed by <a href="http://www.mono-lab.net/">mono-lab</a>
nl: Thema ontworpen door <a href="http://www.mono-lab.net/">mono-lab</a>

en: Powered by <a href="http://wordpress.org/">WordPress</a>
nl: Aangedreven door <a href="http://wordpress.org/">WordPress</a>
