piano-black - en to hu translation catalogue (91 entries)

en: Archive for the &#8216;%s&#8217; Category
hu: &#8216;%s&#8217; kategória arhívuma

en: Posts Tagged &#8216;%s&#8217;
hu: Bejegyzés Taggelve &#8216;%s&#8217;

en: Archive for %s
hu: %s archívuma

en: F jS, Y
hu: Y F jS

en: F, Y
hu: Y, F

en: Author Archive
hu: Szerző archívuma

en: Blog Archives
hu: Blog Archívumok

en: By
hu: Szerző:

en: Write comment
hu: Hozzászólás írása

en: [ EDIT ]
hu: [Szerkesztés]

en: Read more
hu: Tovább...

en: 1 comment
hu: 1 Hozzászólás

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
hu: Sajnáljuk, de a keresés eredménytelen volt.

en: Return top
hu: Vissza az oldal tetejére

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
hu: A bejegyzés jelszó védett. Adja meg a jelszót a  megtekintéshez.

en: Comments RSS
hu: RSS Hozzászólások

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Trackbacks
hu: Visszakövetések

en: Trackbacks are closed.
hu: Visszakövetések lezárva.

en: No comments yet.
hu: Nincsenek hozzászólások.

en: TrackBack URL
hu: Visszakövetés URL

en: Trackback from :
hu: Visszakövetés innen:

en: No trackbacks yet.
hu: Nincsenek visszakövetések.

en: Comments are closed.
hu: Nem lehet a bejegyzéshez hozzászólni.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
hu: <a href="%s">Jelentkezz be</a>, hogy hozzászólhass a bejegyzésekhez!

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
hu: Bejelentkezve, mint: <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Log out of this account
hu: Kilépés ebből a fiókból

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: NAME
hu: Név

en: ( required )
hu: ( szükséges )

en: E-MAIL
hu: E-mail

en: - will not be published -
hu: - nem tesszük közzé -

en: Submit Comment
hu: Hozzászólás küldése

en: Theme Options
hu: Téma beállítása

en: Theme options have been saved.
hu: Téma beállítások elmentve.

en: Piano Black Options
hu: Piano Black Beállítások

en: Save Changes
hu: Beállítások mentése

en: Check if you would like to use original image for logo instead of using plain text.<br />( Don't forget to upload image to, wp-content/themes/pianoblack/img/ )
hu: Egyéni logo használata. <br />(a képet a következő mappába kell feltölteni: wp-content/themes/pianoblack/img/)

en: Yes
hu: Igen

en: Write your logo file name.
hu: Add meg a logo file nevét.

en: Show Information on sidebar.
hu: Információ mutatása a Sidebar-ban.

en: Information title.
hu: Információ címe:

en: Information contents. ( HTML tag is available. )
hu: Információ tartalma ( HTML tag-ek használhatók).

en: Check if you would like to use Custom Navigation Menus in WordPress 3.0.
hu: Jelöld ki, ha egyéni Navigációs menüt szeretnél használni a WordPress 3.0-ban.

en: Header menu.
hu: Fejléc menü.

en: Use pages for header menu.
hu: Oldalak megjelenítése a fejléc menüben

en: Use categories for header menu.
hu: Kategóriák megjelenítése a fejléc menüben.

en: Exclude Pages<br />(Page ID's you don't want displayed in your header navigation. Use a comma-delimited list, eg. 1,2,3)
hu: Oldal kivételek<br />(Azoknak az oldalaknak az ID-je, amelyeket nem szeretnél szerepeltetni a fejléc menüben, vesszővel elválasztva, pl.: 1,2,3)

en: Exclude Categories<br />(Category ID's you don't want displayed in your header navigation. Use a comma-delimited list, eg. 1,2,3)
hu: Kategória kivételek<br />(Azoknak a kategóriáknak az ID-je, amelyeket nem szeretnél szerepeltetni a fejléc menüben, vesszővel elvalásztva, pl.: 1,2,3)

en: Show search on header.
hu: Kereső mutatása a fejlécben.

en: Use <a href="http://www.google.com/cse/">Google Custom Search</a><br />(If you check this option,don't forget to write your Google Custom Search ID below.)
hu: <a href="http://www.google.com/cse/">Google Egyéni Kereső</a> használata.<br />[Ha ezt az opciót választja adja meg lejebb a Google Egyéni Kereső ID-jét(Google Custom Search ID)]

en: Input your Google Custom Search ID.
hu:  Google Custom Search ID beillesztése.

en: Show rss on header.
hu: RSS mutatása a fejlécben.

en: Show Twitter button on header.
hu: Twitter gomb mutatása a fejlécben.

en: Write your Twitter URL.
hu: Add meg a Twitter URL-ed.

en: Show author.
hu: Szerző mutatása.

en: Show border aroud image in post area.
hu: A bejegyzésekben a képek körüli szegély mutatása.

en: Post meta.
hu: Bejegyzés meta

en: Show category.
hu: Kategória mutatása.

en: Show tag.
hu: Tag-ek mutatása

en: Show next preview post at the bottom of single post page.
hu: Mutassa a "Következő - Előző" bejegyzések címét az egy oldalas bejegyzések alján.

en: Show time on comment.
hu: Bejegyzés időpontjának mutatása a hozzászólásban.

en: Page navi type.
hu: Navi típus használata

en: Use Pager.
hu: Pager használata.

en: Use normal style next-previous link.
hu: Normál stílusú "Előző - Következő" link használata.

en: Check if you want to show Return top link.
hu:  'Vissza az oldal tetejére' funkció megjelenítése.

en: Show Return top link.
hu: Mutassa a "Vissza az oldal tetejére" linket.

en: REPLY
hu: Válasz

en: QUOTE
hu: Idézés

en: EDIT
hu: Szerkesztés

en: Your comment is awaiting moderation.
hu: A hozzászólás moderálásra várakozik.

en: HOME
hu: Kezdőoldal

en: Google Search
hu: Google Keresés

en: Search from this blog.
hu: Keresés  a blogban.

en: Search
hu: Keresés

en: Entries RSS
hu: RSS Bejegyzések

en: &laquo; Previous
hu: &laquo; Előző

en: Next &raquo;
hu: Következő &raquo;

en: Newer Entries
hu: Újabb bejegyzések

en: Older Entries
hu: Régebbi bejegyzések

en: Search results for
hu: A keresett kifejezésre

en:  hit
hu: találat

en: Posted in
hu: Kategória:

en: INFORMATION
hu: Információ

en: Change this sentence and title from admin Theme option page.
hu: Megváltoztathatja ezt a Címet, illetve a megjelenítendő szöveget az Admin felület Megjelenés menüpont Téma beállítás oldalon.

en: RECENT ENTRY
hu: Utolsó bejegyzés

en: CATEGORY
hu: Kategóriák

en: ARCHIVES
hu: Arhívumok

en: LINKS
hu: Linkek

en: Theme designed by <a href="http://www.mono-lab.net/">mono-lab</a>
hu: A témát készítette: <a href="http://www.mono-lab.net/">mono-lab</a>

en: Powered by <a href="http://wordpress.org/">WordPress</a>
hu: Az oldal motorja a nagyszerű: <a href="http://wordpress.org/">WordPress</a>
